Tropiciel - Małgorzata Lisińska *Recenzja wstępna*

 
Tropiciel
Autor: Małgorzata Lisińska
Kategoria: Fantastyka
Wydawnictwo: Genius Creations
Liczba stron: 380
Data wydania: 30 listopad 2017
Chciałabym się z wami podzielić wstępną recenzją książki. Nie chcę pisać pełnej recenzji, ponieważ nie podeszła mi ona do gustu. Nie chcę was zniechęcać do książki, musicie przekonać się o niej sami. Książka nie podeszła mi do gustu, ponieważ jest napisana ciężkim dla mnie językiem, który sprawia, że czytając książkę się męczę. 
 
Książka zaczyna się momentem, gdy dwójka ludzi uprawia seks w komnacie. Jak się okazuje jest to Mag- jeden z bohaterów książki. Od razu zauważamy towarzyszącą książce gwarę. Nie jest to książka dla młodszych czytelników, ponieważ występują tam, jak to moja mama zwykła mówić "brzydnie słowa", a dodatkowo poprzez gwarę może być ona w większej części nie zrozumiała dla młodszych czytelników. Nie podobały mi się też długie opisy, które mnie niestety męczyły. 

Przeczytawszy 70 stron książkę odłożyłam, mimo iż chciałam wiedzieć jak ta historia się dalej potoczy, styl pisania książki niezmiernie mnie męczył. Mimo iż napisałam o niej kilka słów, nie chcę jej oceniać, ponieważ nie przeczytałam jej całej. Niemniej sami musicie się przekonać, może akurat wam książka się bardzo spodoba. 

Kiedyś ponownie do niej sięgnę i nóż widelec, może wtedy będę miała na jej temat nowe zdanie.
 
Dziękuję wydawnictwu Genius Creations za możliwość przeczytania książki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pages