Zbuntowany dziedzic- Penelope Ward & VI Keeland


Zbuntowany dziedzic
Autor: Penelope Ward & Vi Keeland
Kategoria: Literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo: Editiored
Liczba stron: 272
Data wydania: 24 kwietnia 2019
The Rush: Tom1 


Jest to bardzo przyjemna książka, która cały czas trzymała mnie "przy sobie". Czytałam ją wszędzie i cały czas. Historia sprawiła że chciałam wiedzieć więcej i więcej! Bardzo lekko napisana książka, zgranego duetu autorek, Penelope Ward, oraz Vi Keeland.
Czytałam niejedną ich książkę i tutaj też się nie zawiodłam.

Młody dziedzic wielkiego majątku, nie wyglądający jednak jak typowy biznesmen, oraz dziewczyna o bujnych kształtach i ciemnych włosach. Ich drogi skrzyżowały się w jego barze, gdy przyjaciółka poprosiła Gię, aby ta zastąpiła ją w jej pracy. Bohaterka postanawia się zgodzić, mimo iż nie ma żadnego doświadczenia w bycia barmanką. Tego wieczoru przygląda jej się Rush, właściciel lokalu, który od dłuższego czasu obserwuje Gię. Dziewczyna nie wie że jest on właścicielem baru, dopóki sam nie postanawia jej o tym powiedzieć. Biznesmen będąc zły na jej przyjaciółkę postanawia wyrzucić ją z pracy, jednak sam zostaje przytwierdzony do ściany, ponieważ inna jego pracownica właśnie się zwolniła. Mężczyzna ma więc braki w składzie ludzi potrzebnych do funkcjonowania tego miejsca, więc składa dziewczynie propozycje nie do odrzucenia. Tutaj wszystko się zaczyna.
Wszyscy boją się Rusha, lecz nie ona. Jej " niewyparzony " język coraz bardziej podoba się biznesmenowi. Dziewczyna go fascynuje, gdyż sieje on strach w swojej okolicy, jednak nie dla niej.
Para zaczyna się w sobie zakochiwać, mimo iż nie są tego świadomi. Rush mimo iż Gia podoba mu się coraz bardziej, boi się z nią związać, ze względu na swoją przeszłość. Gia natomiast pragnie z nim być do końca życia. Historia jednak się komplikuje, gdy pewnego wieczoru Gia odkrywa coś drastycznego. Czy mimo to los pozwoli im być razem?

Bardzo dziękuję Editio Red za możliwość przeczytania książki.
Zostawiam ocenkę 6/10


1 komentarz:

Pages