Niepokorna Królowa- Meghan March


 
Niepokorna Królowa
Autor: Meghan March
Kategoria: Literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo: Editiored
Liczba stron: 252
Data wydania: 15 maja 2019
Seria: Trylogia Mount
Tom 2

Niesamowita, druga część trylogii Mount! Powiem wam szczerze, iż była jeszcze lepsza niż część pierwsza! Nie znacie jeszcze pierwszej części? Szybciutko zerknijcie na recenzję Króla bez skrupułów i do Editio kupować pierwszą część! Jeśli kochacie pełne namiętności romanse, w których emocje sięgają zenitu, nie będziecie zawiedzeni!

Jak już wspominałam jest to kontynuacja serii Mount. Bardzo namiętnego romansu, w którym Keira Kilgore musi spłacić długi swojego zmarłego męża. Jak się okazuje w poprzedniej części -nie do końca zmarłego. Owa książka kończy się tym, iż kobieta ucieka od Mounta do swojego mieszkania.Tu autorka otrzymuje wielki plus, bo kto mógł się spodziewać że to właśnie były mąż Keiry pojawi się u niej w drzwiach?

Wróćmy jednak do części drugiej. Książka nie zaczyna się jednak momentu, w którym Keria zobaczyła swojego byłego partnera. Autorka postanowiła jeszcze przez chwilę potrzymać nas w napięciu. Zaczynamy więc od Mounta. Mianowice dowiaduje się on, iż Keria uciekła do swojego mieszkania. Zaraz po tym już pędzi jednym ze swoich najszybszych aut do jej mieszkania, jednocześnie widząc na monitoringu w samochodzie kto do niej przyszedł.

Keria zostaje przez niego zaatakowana, jednak na szczęście w mieszkaniu pojawia się blizna, a jej 'zmarły mąż' ucieka. Chwilę po tym na miejscu pojawia się Mount. Pełni emocji, oraz świadomi że mogli siebie stracić, uprawiają namiętny seks w pokoju kobiety.

Rzeczywistość jednak daje o sobie znać, Lanchan znowu przybiera pokerową maskę.  Nie wszystko jednak wraca do starego porządku. Bohater pokazuje Keirze swoje mieszkanie, po czym oznajmia jej że od dziś będzie z nim tutaj mieszkała. Dziewczyna  zyskuje więc nową złotą klatkę.
Buntowniczy charakter bohaterki nie pozwala jej siedzieć spokojnie. Keria dzwoniąc do przyjaciółki przeszukuje rzeczy biznesmena, jednocześnie upijając się najdroższą wódką jaką znalazła w mieszkaniu Mounta.

W tym czasie bohater bierze sprawy w swoje ręce. Postanawia rozprawić się z mężem kobiety, który miał pozostać martwy.
Jak myślicie do czego zdolny jest Mount? 

Nadchodzą kolejne pełne miłosnych intryg chwile. Keira wraca do pracy w firmie, a bohater stara się ją pod każdym względem kontrolować. Mężczyzna coraz bardziej zdaje sobie sprawę, iż Keria staje się dla niego czymś więcej niż tylko spłatą długu. Postanawia że postara się dać jej szczęście. 

Doprowadza firmę Kilgore- Seven Sinners do podpisania wartościowej umiowy, co jest wielką korzyścią dla bohaterki. Dzięki temu będzie miała wielkie zyski, a firma stanie się coraz bardziej rozpoznawalna. Tu jednak nie kończą się niespodzianki. 
Kolejną niespodzianką od Lanchana jest wylot prywatnym odrzutowcem na GWSC - Global Whiskey and Spirits Conference.
Kobieta od dziecka marzyła, aby się tam znaleźć.
Bohaterowie wylatują więc do Irlandi, a Keria zaczyna widzieć Mounta w innym świetle.

Historia nie kończy się jednak kolorowo.
Co by to było, gdyby autorka ponownie nie zostawiła nam na koniec czegoś, co by dało nam spokojnie spać? Książka kończy się w najmniej oczekiwanym momencie. Ponownie nikt nie spodziewałby się takiego obrotu wydarzeń! Czytając końcówkę książki, zrobiło mi się gorąco od wrażeń!  Dzięki temu sprawiła że ponownie niezmiernie będziemy oczekiwali kolejnej części, już ostatniej z trylogii Mounta.


Książka na pewno spodoba się wszystkim tym, którzy kochają  pełne namiętności, gorące romanse bez cenzury. Bez emocji też się nie obejdzie, mogę wam to gwarantować! Niemniej książkę czyta się jednym tchem, więc warto zaopatrzyć się w kolejną część, ponieważ to zakończenie nie da wam spokoju! 

Seria bardzo przypadła mi do gustu i mam nadzieję że kolejna książka będzie równie dobra, jak dwie części z trylogii. Bardzo dziękuję wydawnictwu Editio Red, za możliwość przeczytania książki i z niecierpliwością czekam na kolejną książkę!
Zostawiam ocenkę 9/10

2 komentarze:

  1. Rzadko sięgam po takie książki, ale może kiedyś dla relaksu przeczytam :)
    Fajnie, że Tobie się podobała :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Już czytałam, niezmiernie czekam na ostatnią część <3

    OdpowiedzUsuń

Pages