Metro 2033- Gra


Lubicie grać w gry stworzone na podstawie książek?

Ja osobiście uwielbiam! Serię Metro 2033 Zaczęłam czytać już dość dawno i przeczytałam jej dwie pierwsze książki. Została mi tylko ostatnia, czyli wisienka na torcie! Zamierzam zacząć czytać je na nowo, po czym pojawią się recenzję wszystkich trzech części, a następnie uniwersum!
Tymczasem zabieram się za grę, ponieważ lubię sobie czasem spędzić kilka chwil przy ekranie, aby "odchamić się" od społeczeństwa. 
Tymczasem podrzucam wam kilka grafik które być może zachęcą was do zagrania w ową grę. 

Dodam również małą wzmiankę o ostatnie książce od wydawnictwa Insignis


Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy, że ostatni epizod historii cywilizacji człowieka rozegra się w przejmującej atmosferze moskiewskiego metra? Czy człowiek, który w marzeniach sięgał gwiazd, godzien jest skończyć jak szczur, sto metrów pod ziemią? Mało prawdopodobne?
Rok 2033. W wyniku konfliktu atomowego świat uległ zagładzie. Ocaleli tylko nieliczni, chroniący się w moskiewskim metrze, które dzięki unikalnej konstrukcji stało się najprawdopodobniej ostatnim przyczółkiem ludzkości. Na mrocznych stacjach, rozświetlanych światłami awaryjnymi i blaskiem ognisk, ludzie ci próbują wieść życie zbliżone do tego sprzed katastrofy. Tworzą mikropaństwa spajane ideologią, religią czy po prostu ochroną filtrów wodnych… Zawierają sojusze, toczą wojny.
Więcej na stronie: http://metro2033.pl/ksiazki/metro-2033/

 

Na rynek wchodzi również nowa wersja gry: Metro Exodus, z niecierpliwością na nią czekam i podsyłam zwiastun:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pages